امداد خودرو ایلام

امدادخودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد. براین اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و شرکت امداد خودرو ایلام نیز برآن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

امداد خودرو ایلام

گروه امداد خودرو ایلام مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و … به صورت سیار در کل ایلام آماده ی خدمت می باشد. لذا خواهشمند است در صورت نیاز به امداد در مواقعی که خودرو قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود و یا جهت اطلاع از جزئیات هزینه ها و خدمات مشمول امداد در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس مرکز امداد شرکت ایلام خودرو تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گردید. تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودرو ایلام با سابقه ی طولانی در خودرو سازی های معتبر کشور به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان ایلام می باشد. انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل ایلام به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می شود.

امداد خودرو ایلام با سال ها تجربه در زمینه خودروبر در ایلام و با مجهز ترین خدمات امدادی و کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد . همیشه قبل از یدک‌کشی از حالت خنثی بودن خودروی یدک‌کش اطمینان حاصل کنید. اگر آن را در دنده رها کنید، چرخ ها نمی چرخند و ممکن است آسیب جدی به موتور وارد کنید. قبل از بکسل کردن ماشین اتوماتیک، دفترچه راهنما را بررسی کنید اگر می‌خواهید یک خودروی اتوماتیک را با چرخ‌های محرک در تماس با جاده یدک بکشید، باید دفترچه راهنمای محدودیت‌های یدک‌کشی را به دقت بخوانید، امداد خودرو در ایلام زیرا خطر آسیب رساندن به سیستم گیربکس را دارید.

خدمات شبانه روزی امداد خودرو

امداد خودرو جاده ای ایلام و یدک کش خودرو ایلام با توجه به استفاده روز افزون از خودرو به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان یک الزام ضروری و قطعی می باشد.

این امر بوسیله امداد گران مجهز این امداد خودرو میسر شده تا در صورت لزوم با تعمیر و یا تعویض قطعات خودروها و یا در صورتی که نیاز به خودروبر باشد با تجهیزات و خودروبرهای بروز شرکت امداد خودرو کشوری انجام شود تا رضایت مشتریان را به نحو احسنت بدست بیاورد.  خودروبر ایلام با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات خودروبر ایلام، خدمات تعمیرگاهی ایلام، خدمات سیار ایلام خدمات در محل کار  و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای ایلام، خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان ایلام و سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند. امدادخودرو ایلام ، دارای نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی در سراسر کشور میباشد که با داشتن مجهزترین دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین با ارائه خدمات در تمام مناطق استان ایلام در صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود قرار داده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *